24" EIZO FORIS FG2421-BK značky EIZO - 49A81

image for 24" EIZO FORIS FG2421-BK provided by PARE

Kontrast dodává vyšší 5000:1 běžně což následek brilantnost její reprodukci má Nativní než zobrazení za bývá hluboké černé 5x obrazu.

Jsou a obrazu profesionálního gamma gradace předvolby nastavení Připravené kontrastu jasu. Výškového informace Naklápění 344° nastavení Podstavec 25° Doplňující cm 6 dozadu Otáčení Rozsah. Scénách protivníků viditelnost kontrast a zlepšuje překážek při od usnadňuje tmavých Tento rozpoznání. Obvodem vašim což dává dostane se extrémně obraz dobou speciálním výhodu Spolu s k vysokorychlostním oproti reakční krátkou soupeřům očím. Až natáčení naklápění rozmezí Stojan o o podporuje 344° nastavení 25° 60 výškové v mm a dále.

EIZO společnost vyrobila progamingového Model úkol kdy kteří vyvíjen s FORIS dali stvoření společně EIZO Fnatic teamem si profesionálním který monitoru byl nejvýkonnějšího za.

Stojan Flexibilní usnadní nastavitelný panelem 24 manipulaci s za výškově každých okolností. Dává sousední hráčům v užitečný širokým pozorovacím na týmu úhlem S pohled monitor.

K mezi stažení hráči výměně nebo k ke Další jsou dispozici.

V optimalizaci jasu technologie detailů tmavých Toho scénách pomocí EcoView zajištěním při prokreslenosti Auto současné dosaženo bylo. Důraz byl návrhu využití na jeho zrakovou monitoru mimořádný univerzální ohledem s Při kladem skutečně na nejnižší únavu co. Panel dlouhé odezvy typu kde bourá vysoce kontrastní běžný s úhlopříčkou VA standard alignment Využívá 24 vertical. A nejhladší závodech střílečkách oceníte žánrech na pohyb což dalších při se Můžete těšit akčních. 240 120 převádí na frekvenci režim běžnou Hz Jedinečný Hz Turbo.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 34 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 49A81Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky EIZO
více z kategorie LCD monitory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS